Znajdź nas: | +48 536 192 362 | biuro@madexpert.pl

Stoiska targowe

Firma MADEXPERT dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku zajmuje się również od kilku lat projektowaniem, zabudową oraz wyposażaniem stoisk targowych w Polsce i w całej Europie.

Budujemy stoiska z własnych materiałów (stoiska systemowe) oraz stoiska indywidualne – o najbardziej fantazyjnych kształtach.

Współpracujemy z wieloma dużymi firmami w różnych dziedzinach reklamy i wystawiennictwa targowego – znamy specyfikę wielu rynków.

Jesteśmy konkurencyjni cenowo na tyle aby zainteresować Państwa i pozwolić na oszczędność w temacie wydatków na promocję firmy.

Poniżej bardzo krótkie opisy lecz w razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradzą biznesowym.

Stoiska systemowe

W dziale firmy zajmującej się stoiskami systemowymi mamy do zaoferowania zabudowy w trzech rodzajach:

  • System Maxima (80,40)
  • System OCTANORM
  • System NoFRAME – NOWOŚĆ!!

Każdy z wymienionych powyżej systemów cechuje się wysoką estetyką oraz wytrzymałością. Nowością w naszej ofercie jest system NOFRAME który pozwala na całkowite zasłonięcie w bardzo estetyczny sposób (napinane na ramy płótno) elementów konstrukcyjnych ścian.\

Powyższe systemy pozwalają na kompromis między prestiżowym wyglądem stoiska, a ceną wykonania zabudowy stoiska.

Stoiska indywidualne

W naszej ofercie proponujemy profesjonalne wykonanie stoisk wystawienniczych o indywidualnym charakterze. Dowolność kształtów materiałów czy wykończeń nie ogranicza nas w żadnym stopniu. Stoiska wykonywane na specjalne życzenie Klienta na podestach ze ścianami świetlnymi czy piętrowe.

 

loading...